fbpx
 

PASLAUGOS

Integruotos paslaugos multidora

Integruotos paslaugos

• Centralizuotas visų veiksmų su reklamine atributika koordinavimas;

• Tarptautinė pirkimų patirtis, optimalūs sprendimai, greitas pristatymas bei

palanki kainodara;

• Kokybės kontrolė;

• Pasiūlymų pateikimas bei užsakymų vykdymas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų;

• Nuolatinė naujų produktų paieška, užtikrinanti asortimento įvairovę;

• Reguliari informacija apie specialiosios reklamos rinkos naujienas bei pasaulines tendencijas.

Daugiau
Verslo Dovanos

Verslo dovanos

Norėdami pabrėžti santykių išskirtinumą , išreikšti pripažinimą ar dėkingumą dovanojame dovanas. Verslo dovanos teikimas tebėra viena iš svarbiausių abipusio ryšio kūrimo priemonių. Leiskite Jūsų verslo dovanomis pasirūpinti mums. Mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą, atsižvelgdami į kompanijos specifiką, tikslus bei rinkos tendencijas.Mes randame laiko pagalvoti ne tik apie verslo dovanas, bet ir apie kontekstą (įpakavimą, įteikimą ir pan.).

Daugiau
Įmonės ryšiai lojalumas multidora

Kompanijos ryšiai ir lojalumas

Ar jau esate numatę, kokį vaidmenį skirsite savo kompanijos ryšiams? Ar lojalumas tikrai toks, kokio norėtumėte, kai kalba eina apie jūsų darbuotojus, klientus, partnerius ir kt?

Mes ruošiame individualias ryšių ir lojalumo programas – nuo tradicinių iki nestandartinių sprendimų, tinkamų jūsų poreikiams ir tikslinėms grupėms.

Suprantame, kad dirbame itin subtilioje srityje, todėl visuomet į savo įgyvendinamus projektus stengiamės įdėti kuo daugiau nuoširdumo ir kūrybinio individualumo. Siekiame, kad tai atsispindėtų kaip tikra vertė mūsų partnerių ir klientų sumanymuose.

Daugiau
firmine atributika merchandising multidora

Firminė atributika pardavimui (Merchandising)

Nusprendėte turėti firminės atributikos , skirtos pardavimui ? Jūsų prekės ženklas taps populiaresnis, jeigu paversite jį stiliaus dalimi. Tam pagelbės sukurta reklaminių atributų kolekcija bei firminių drabužių linija. Siūlome sprendimus, kurie apima viska: nuo firminės atributikos parinkimo, drabužių linijos sukūrimo iki visų su tuo susijusių paslaugų.

Daugiau
cobranding multidora

Prekės ženklų derinimas (Co-Branding)

Kai derinate du ar daugiau prekinių ženklų, kurie papildo vienas kitą ir yra skirti tai pačiai tikslinei grupei, dažnai verta pateikti juos kaip visumą. Mes kuriame sprendimus, kurie teikia jūsų klientams didesnę vertę, sprendimus, kurie teigiamai veikia jūsų bendrą įvaizdį ir suteikia naujų galimybių pasiekti tikslines grupes.

Daugiau
Produktų ženklinimas

Reklaminiai paketai (On Pack Promotion)

Ar kada nors svarstėte, kaip išskirti jūsų prekinį ženklą iš kitų ir patraukti potencialius klientus? Mes siūlome reklaminius paketus, apimančius platų reklaminių priemonių spektrą, kuris atspindi jūsų prekinio ženklo vertybes, sprendimus, pritaikytus jūsų reklaminėms kampanijoms ir produktų strategijai.

Daugiau
lesu rinkimas labdara multidora

Lėšų rinkimas ir labdara (Fund-Raising & Charity)

Yra begalė patikrintų strategijų, kurios padeda remti įvairius tikslus. Padėsime sukurti daiktų kolekciją, paremtą jūsų lėšų rinkimo strategija, kuri įgalins jus teikti geresnes paslaugas ir gauti didesnes aukas tiems, kam jų labiausiai reikia.

Daugiau
Produktų ženklinimas - Multidora

Produktų ženklinimas

Įmonių atributiką, reklaminius produktus bei verslo dovanas žymime visomis rinkoje esančiomis technologijomis pradedant tampografija, šilkografija, graviravimu ir baigiant UV tiesiogine spauda

Daugiau