fbpx
 

Reklaminiai paketai (On Pack Promotion)

Produktų ženklinimas
Ar kada nors svarstėte, kaip išskirti jūsų prekinį ženklą iš kitų ir patraukti potencialius klientus?

Retail skyrius bei atributika su prekiniais ženklais juda koja kojon. Kodėl? Iš esmės, todėl, kad pasiūlant papildomą produktą gaunama nauda prekiniam ženklui yra ženkliai didesnė nei patiriamos išlaidos. Tačiau kas iš tiesų yra tas „on pack promotion“? Trumpai – tai galimybė kurti papildomą naudą vartotojui prie žinomo produkto pridedant atributiką, kuri pažymėta prekinio ženklo motyvais ar tiesiog prekiniu ženklu. Papraščiausias pavyzdys – Lipton arbatos rinkinys su Lipton puodeliu ar šaukšteliu. Panagrinėkime, kokia iš tiesų yra reklaminio paketo kuriama nauda:

 

  • Santykio su vartotoju kūrimas.

Vartotojas pirkdamas produktą, kurio pakuotėje yra prekiniu ženklu pažymėta atributika ne tik naudoją tiesioginį jūsų parduodamą produktą, tačiau kartu dažniausiai gauna ir ilgaamžį produktą, kuris bus naudojamas kasdienybėje. Taip skatinamas ne tik jūsų produkto naudojimas, tačiau ir prekinis ženklas matomas tiksliniam vartotojui žymiai dažniau nei tuomet, jei jis būtų tik ant jūsų produkto pakuotės. Vartotojas gavęs kokybišką bei kas dieną naudojamą produktą su Jūsų įmonės ar prekinio ženklo logotipu ne tik pozityviau žiūrės į Jūsų produktą, tačiau sekantį kartą mieliau rinksis jį parduotuvėje.

  • Vaikų derybinių galių panaudojimas.

Pasiūlydami savo produktą su papildoma atributika dominančią vaiką turėsite galimybę didinti savo pardavimus, nes vaikai prisidės prie produkto pateikimo ir reklamavimo tėvams dėl norimo žaisliuko ar atributikos.

  • Papildoma galimybė reklamai socialinėse medijose.

Reklaminių paketų teikiamas lankstumas gali būti derinamas prie skirtingų švenčių ar metų laikų. Tad norint kurti įvairaus pobūdžio reklamines kampanijas bus žymiai paprasčiau. Taip pat, nepamirškite, jog produktus pridedamus pakuotėse galite išnaudoti ir turinio socialinėms medijoms generavimui įtraukdami populiarias grotažymes ir pan.

  • Daugiau jokių akcijų pardavimų skatinimui.

Atsimenate tą jausmą, kai užeinate į parduotuvę, o ten mirga marga geltoni ar raudoni lapeliai besistengiantys atkreipti Jūsų dėmesį į vienokią ar kitokią akciją? Tam, kad nereikėtų konkuruoti plika kaina, pasiūlydami atributiką prie savo tiesioginio produkto susikuriate galimybę kilstelėti kainą ir konkuruoti teikiama nauda, o ne centinėmis išraiškomis.

  • Kaip ir viskas aišku?

Tuomet laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 6 5 269 11 25, ar el. Paštu: sales@multidora.lt ir susitikime pokalbiui dėl Jūsų ateinančios On pack promotion akcijos!