fbpx
 

Verslo Dovanos

Verslo Dovanos
Verslo dovanas dovanojame norėdami pabrėžti santykių išskirtinumą , išreikšti pripažinimą ar dėkingumą.

Klientai, partneriai, darbuotojai. Produktai su jūsų įmonės logotipu. Sąsajos tarp šių dviejų sakinių būtinos ne tik per didžiąsias šventes. Verslo dovanos su logotipu tinkamos kurti ne tik momentiniam nuostabos bei džiaugsmo sukėlimui. Pasitelkiant strategiją galima kurti ilgalaikį ryšį su tikslinėmis grupėmis! Kontekstas, dovanos tipas, jos apipavidalinimas ir net įteikimas – tai tik maža dalis to apie ką reikėtų pagalvoti įmonėms besirenkančioms verslo dovanas su logotipais. Norint pasiekti geriausią rezultatą ir gauti tiksliausią pasiūlymą štai keli patarimai:

 

  • Tikslinė auditorija (kam dovanosite dovanas?  Tai vyrai, moterys, koks jų amžius, kokie pomėgiai).
  • Jūsų įmonės veiklos specifika (užsiimate statybomis, atliekate viešųjų ryšių paslaugas įmonėms, esate valstybinė institucija ir t.t.).
  • Žinutė, kurią norite perteikti dovanodami verslo dovaną. Atlikę šį punktą iš esmės pasilengvinsite darbą ne tik sau, tačiau ir agentūrai, į kurią kreipsitės verslo dovanų klausimu. Taip ne tik apsibrėšite kryptį, į kurią turėtų eiti Jūsų įmonės verslo dovanos, tačiau ir jų apipavidalinimas bei įteikimas taps žymiai paprastesniu.
  • Biudžetas visam projektui. Apsibrėžusiems biudžetą rekomenduojame ieškoti pačio geriausio produkto telpančioį biudžeto rėmus, norint pasiekti geriausią įmanomą rezultatą teikiant verslo dovanas.
  • Deadline arba data, kuriai atėjus dovanos jau turi būti pas Jus. Pranešdami apie tai iš anksto užsitikrinsite, kad procesas vyks daug sklandžiau.

 

Atsakę į šiuos klausimus lieka esminis žingsnis. Laiškas arba skambutis Mums! Kaip visuomet, Multidora kontaktinį telefoną visuomet rasite svetainės viršuje, o Jūsų laiškų visuomet laukiame el. paštu: sales@multidora.lt

Kaip vyks tolimesnis procesas?

Galimi du keliai:

  • Lauksime Jūsų mūsų ekzpozicijų salėje adresu: Aukštaičių g. 6, Vilnius
  • Išsiaiškinę Jūsų poreikius telefonu ar elektroniniu laišku, paruošime išskirtinai Jums sukurtą pasiūlymą, kuriame pateiksime tiktai geriausius ir aktualiausius produktus Jums.