fbpx
 

3 praktiškos verslo dovanos puikiai tiksiančios VIP klientui

Pledas-Su-Logotipu-Multidora

3 praktiškos verslo dovanos puikiai tiksiančios VIP klientui

Kai kalbame apie dovanas skirtingoms klientų grupėms – viena iš daugiausiai dėmesio bei ypatingo pasiruošimo prašančių grupių – VIP klientai. Vieni bando daryti netradicinius renginius, kiti – kviečiasi vakarienės ir taip stiprina ryšį. Tačiau vienas iš ilgiausiai išliekančių įspūdžių bei būdų kaip pamaloninti šią klientų grupę – išskirtinės kokybės dovanos su Jūsų įmonės logotipo akcentais. Tad šiandien pateikiame tris dovanų variantus, kurie turėtų būti aktualūs ne tik įteikimo metu, tačiau ir laikui einant.

1) Ypatingos kokybės pledas

Pledas-Su-Logotipu-Multidora

Įmonės atributika – verslo dovana, kurią jūsų klientas gali naudoti tiek biure, tiek namuose, tiek išvykose? Tikrai taip! Skoningai ant etiketės uždėtas įmonės logotipas primins apie Jus, tačiau nevers kliento jaustis nepatogiai – šaukiančią reklamą skleidžiančiu asmeniu. Tiesa, ši taisyklė galios visoms dovanoms, kurias dovanojant norima išlaikyti praktiškumą ir realų jų naudojimą.

Kodėl pledas? Nes tai produktas tinkantis pabrėžti asmeniškumą, taip kuriant gilesnį ryšį su jūsų gavėju. Taip pat, šis produktas gali būti dovanojamas tiek vyrams, tiek moterims, kas supaprastina dovanų rinkimąsi jums. Ir be abejo – dovanos dydis. Kad ir ką sakysite, dovanos dydis tikrai kuria skirtingas pirmines emocijas. Norint pasiekti maksimalią nuostabą – didelė dovana su skoningu palinkėjimu tai puikiausiai padarys.

 

2) Neperpjaunama kuprinė su atšvaitiniu Jūsų logotipu

Bobby-Urban-Neperpjaunama-Kuprinė-Su-Logotipu-Multidora

Kuprinė, spyna, peilis ir VIP klientas. Ką jie kartu turi bendro? O gi stebėtinai daug. Nuotraukoje, kurią matote viršuje – produktas, kuris visus Jūsų VIP kliento daiktus tikrai laikys saugiai, tad ši kuprinė bus naudojama tikrai dažnai. Užtikrinti esame dėl to, kad kuprinė pagaminta iš neperpjaunamos medžiagos (mūsų pristatomąjį video siužetą galite rasti paspaudę ant nuorodos), turi spyną, kuri užtikrina ne tik kuprinės saugumą, bet ir galimai dviračio ar kito daikto, kurį jūsų klientas norėtų trumpai palikti prirakintą.

Bobby-Urban-Neperpjaunama-Kuprinė-Su-Logotipu-Multidora

Kodėl kuprinė? Kaip ir pledas bei sekantis eilėje esantis produktas – tai universalus produktas tinkantis tiek vyrams, tiek moterims, o panaudojimas labai platus. Tačiau esminis skirtumas – jūsų logotipo įkomponavimas ant produkto. Kaip visuomet, yra daug variantų tai padaryti, tačiau būtent šis produktas dažniausiai logotipuojamas bus arba standartinėmis įmonės logotipo spalvomis arba mano bei visų iš dovanu.link rekomenduojamu būdu – atšvaitiniu logotipu. Nauda iš to labai paprasta: Jūs ne tik dovanojate asmeninę dovaną klientui, kuri yra turi plačius panaudojimo būdus, primenate apie save su logotipu ant produkto, tačiau ir saugote jį, nes atšvaitinis logotipas bus ypatingai naudingas tamsiu paros metu.

3) Vintage stiliaus Bluetooth kolonėlė su radijos funkcija

Ar atsimenate latviškas VEF radijas? Čia pateikiame modernią radijos versiją su bluetooth technologija, kuri jūsų klientams leis klausytis ne tik mėgstamų radijo stočių, tačiau ir be jokių problemų mėgautis karščiausiais bei naujausiais grojaraščiais iš Spotify ar kitos programos. Kam reikalinga radija VIP klientui? Pirma: tai galimybė gauti naujienas visur ir visada. Antra: tai galimybė parodyti, kad Jūsų įmonė geba apjungti tradicinius sprendimus su moderniomis technologijomis tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Kaip ir visuomet, subtilus logotipas primins apie jus, o produktas nėra išskiriantis tikslinės lyčių auditorijos, tad tiks tiek vyrams, tiek moterims. O geriausia tai, kad ši dovana gali būti dovanojama taip pat ir kolektyvui, tad su ja nušaunate net tris zuikius vienu metu!

 No Comments

Post A Comment