Tinkamiausia išorinė baterija Jūsų įrenginiui. Kaip pasirinkti?

išorinių baterijų gidas_multidora

Tinkamiausia išorinė baterija Jūsų įrenginiui. Kaip pasirinkti?

Nusprendėte pasigaminti išorinių baterijų su Jūsų įmonės logotipu. Pradėjus domėtis, rinka Jus pasitinka šimtais, o kartais ir daugiau galimų variantų, kurie skiriasi dydžiais, korpuso medžiagiškumu, papildomomis funkcijomis ir baterijų talpomis. Šiandien pateikiame išorinės baterijos modelio pasirinkimo gidą:

 

   1. Apsibrėžkite baterijos talpą:

 

Šiuo metu baterijų talpos, įmonių atributikos bei verslo dovanų rinkoje, svyruoja nuo 2000 mAh iki 20 000 mAh. Kaip žinoti, kokios talpos Jums reikia? Svarbiausias faktorius, kuris turi būti aktualus – kiek kartų galite pakrauti telefono bateriją, jei išorinė baterija yra pilnai įkrauta. Tam išsiaiškinti, imkime kelis populiariausius telefonų gamintojus ir panagrinėkime jų baterijų talpas.

Mobilusis telefonas_multidora

Samsung galaxy S9 – 3000 mAh

Samsung galaxy S9+ – 3500 mAh

Samsung galaxy Note 9 – 4000 mAh

iPhone 8 – 1821 mAh

iPhone 8 plus – 2691 mAh

iPhone XR – 2942 mAh

iPhone Xs – 2658 mAh

Huawei Mate 20 Pro – 4200 mAh

Huawei P20 Pro – 4000 mAh

Google Pixel 3 – 2915 mAh

Google Pixel 3 XL – 3430 mAh

OnePlus 6T – 3700 mAh

*duomenys paimti iš gsmarena.com

 

Taigi naujausi rinkoje esantys telefonų modeliai turi tarp 2600 mAh ir 4000 mAh talpos baterijas. Norint būti tikriems, kad visus išvardintus sąraše telefonus išorinė baterija pakrautų 100% , rekomenduotina rinktis išorinę bateriją, kuri turėtų bent 10% didesnę talpą. Jei žmonės, kurie gaus šią banertiją, turi Huawei Mate 20 arba Samsung galaxy Note 9, išorinė baterija turėtų būti bent 4400 mAh talpos. Norint įkrauti mobilųjį prietaisą daugiau kartų, reiktų tiek pat didinti ir išorinės baterijos talpą.

 

   2. Išsirinkite norimą korpuso medžiagą:

 

Nusistačius norimą išorinės baterijos talpą, ateina metas rinktis medžiagą, iš kurios baterija bus pagaminta. Metalas, plastikas, medis, betonas ar kitos alternatyvos? Taip, išorinės baterijos su Jūsų logotipu tikrai gali būti ir betoninės, tačiau norintiems tradiciškesnių, paprastesnių variantų, rekomenduotina rinktis iš pirmų trijų variantų. Skirtingos medžiagos ne tik nulems ilgaamžiškumą, praktiškumą, kainą, logotipavimo galimybes, tačiau ir užtikrins, kad žinutę, kurią norėsite perduoti išorinėmis baterijomis, bus suprasta teisingai. Štai, ką mes rekomenduojame rinktis norint perteikti skirtingas žinutes:

Ekologija – medinė arba iš perdirbto plastiko pagaminta išorinė baterija. Tai užtikrins ne tik patogumą, tačiau ir išryškins Jūsų norimą perteikti žinutę.

Medinė_išorinė_baterija_su_logotipu_multidora

Ilgaamžiškumas, kokybė – metalinė išorinė baterija su Jūsų logotipu čia kuo puikiausiai tiks. Tai lemia du faktoriai: metalo tvirtumas bei graviruojamo logotipo ilgaamžiškumas. Būtent iš šios medžiagos pagamintos išorinės baterijos leis ilgiausiai jomis džiaugtis jūsų gavėjams.

metalinė_išorinė_baterija_su_logotipu_multidora

Praktiškumas – šiam tikslui pasiekti rekomenduotina rinktis iš plastiko pagamintą išorinę bateriją dėl ekonomiškai naudingo kainos ir kokybės santykio, lengvo logotipavimo bei pakankamai patogaus naudojimo.

Plastikinė_išorinė_baterija_su_logotipu_multidora

 

   3. Norimas logotipavimo būdas

 

Logotipavimo pasirinkimas kaip visuomet platus, tad trumpai apie technologines galimybes:

Tampografija –logotipas ar Jūsų pasirinktas užrašas yra užspaudžiamas dažų sluoksniu. Dažniausiai šia technologoja yra žymimi tušinukai bei išorinės baterijos.

Šilkografija –dažų spaudas yra uždedamas ant produkto.

Graviravimas –nuo produkto paviršiaus (dažniausiai metalinio ar medinio) yra nuimamas ypatingai smulkus sluoksnis medžiagos, taip pažymint produktą logotipu ar kitu dizainu.

Kuo iš esmės jie skiriasi? Trumpiausias atsakymas – ilgaamžiškumu

Vieną kartą išgraviruotas produktas Jūsų įmonės logotipą turės tol, kol pats produktas bus naudojamas. Tampografiniu ar šilkografiniu būdu uždėtas logotipas bus tikrai ilgaamžis, tačiau pašveistas švitriniu popieriumi ar kitu aštresniu paviršiumi po kurio laiko nusitrins. Kurį turėtumėte rinktis Jūs? Mūsų pasiūlymas – esant galimybei visuomet logotipą graviruokite. Tačiau taupydami ar rinkdamiesi paprastesnes išorines baterijas nebijokite ir tampografijos ar šilkografijos.

 

   4. Papildomos funkcijos?

 

Smagioji dalis. Ką dar gali daryti išorinė baterija be kitos baterijos įkrovimo? O gi tikrai daug! Pradedant kelio nušvietimu ir baigiant muzikos atkūrimu – papildomų funkcijų tikrai daug.

  • Žibintuvėlis. Viena iš dažniausiai sutinkamų papildomų funkcijų išorinėse baterijose. Tai gali būti tiek menkiausia lemputė skirta pasišviesti tam, kad būtų lengviau surasti raktus, tiek stiprus žibintuvėlis praversiantis išvykose.Išorinė_baterija_su_žibintuvėliu_ir_logotipu_multidora
  • Bevielio krovimo galimybė. Šiuo metu galimas tiek vienpusis (išorinė baterija galinti krauti mobiliuosius įrenginius) tiek ir dvipusis (kuomet bevieliu būdu galima pakrauti ir pačią išorinę bateriją) bevielio krovimo sprendimas. Tai ne tik supaprastina išorinės baterijos naudojimą, tačiau ir užtikrina jos ilgaamžiškumą bei aktualumą ateityje. Tiesa, renkantis bevielio krovimo funkcija rekomenduotina atkreipti dėmesį ir nuspręsti, ar yra reikalingas greitasis bevielis krovimas, ar užteks ir paprastesnio, standartinio krovimo greičio.Išorinė_baterija_su_bevielio_krovimo_funkcija_multidora
  • Bevielės ausinės. Tikrai taip, išorinė baterija su savimi gali turėti ir vietą bevielėms ausinėms krauti. Tad norint nustebinti bei užtikrinti produkto naudojimą kas dieną tai tikrai puikus sprendimas.Išorinė_baterija_su_bevielėmis_ausinėmis_ir_logotipu_multidora
  • Integruotų laidų funkcija. Išorinė baterija su Jūsų logotipu gali kartu su savimi turėti specialią vietą būtent jūsų išmaniajam prietaisui tinkančiam laidui laikyti. Tai ne tik užtikrins naudojimo patogumą, tačiau ir numalšins nereikalingus galvos skausmus, kai Jūsų gavėjai pritrūks energijos.Išorinė_baterija_su_integruotais_laidais_ir_logotipu_multidora
  • Piniginės funkcija. Yra galimybė išorinę bateriją turėti su keliomis vietomis svarbiausioms kortelėms bei dokumentams įsidėti. Taigi, išėjus vakare į miestą, ar tiesiog išvykus trumpai kelionei turėsite viską vienoje vietoje.Išorinė_baterija_su_piniginės_funkcija_multidora
  • Šviečiančio logotipo galimybė. Naujoji mada – šviečiantys logotipai ant produktų pasiekė ir išorines baterijas. Tad ir čia galėsite nustebinti savo gavėjus nestandartiniu logotipavimo sprendimu.Išorinė_baterjia_su_šviečiančiu_logotipu_multidora

   5. Apsibrėžkite biudžetą.

 

Nusistatę norimą vienos išorinės baterijos su logotipu biudžetą, išsirinkę korpuso medžiagą, logotipavimą bei papildomas funkcijas turite atlikti paskutinį žingsnį – tiesiog pasiskambinti į atributikos ir verslo dovanų agentūrą ir tiksliai nupasakoti savo poreikius. Tokiu būdu gausite tiksliausius pasiūlymus ir dovanas, pasirinkti bus ypatingai paprasta.1 Comment

Post A Comment