fbpx
 

Kalėdos. Kada Geriausia Dovanoti Verslo Dovanas?

Kaledines-verslo-dovanos-su-logotipu

Kalėdos. Kada Geriausia Dovanoti Verslo Dovanas?

Kalėdinių verslo dovanų karštinei įsibėgėjant, reikėtų pagalvoti ir apie tai, kada gi reikėtų įteikti pačias dovanas. Tad štai keli pasiūlymai, kurie turėtų palengvinti įteikimų planavimą:

Teikite verslo dovanas Lapkričio paskutinę savaitę/gruodžio pirmomis dienomis

Ar tai būtų kolektyvas, ar pavienis Jūsų klientas, partneris dovanas galima ir netgi reiktų dovanoti iš anksto. Taip darant Jums pavyksta pasiekti du esminius tikslus – nustebinti bei užtikrinti, kad Jūsų dovana praktiškai neturės konkurencinės aplinkos. Nustebinate, nes gavėjas tokiu metu dovanos tiesiog nesitiki. Žengę šį žingsnį gaunate ne tik trumpalaikę naudą, tačiau ir progą artimesniam bei ilgesniam pabendravimui, nes “degančių darbų” prieš šventes yra mažiau, nei paskutinėmis dienomis prieš Kalėdas. Įteikiant dovaną iš anksto, kai konkurencinėje aplinkoje konkurentų nėra, Jūsų dovanai žymiai lengviau išsiskirti ir taip sulaukti dėmesingesnio priėmimo nei tuomet, kai tą pačią dieną gaunamos dar kelios dovanos. Sakysite, o ką tuomet daryti prieš pat Kalėdas? Jomis pasidžiaukite su savo kolektyvu bei pasinaudokite proga atlikti paruošiamuosius darbus ateinantiems metams.

Teikite verslo dovanas Sausio pradžioje

Posakis “geriau vėliau nei niekada” šioje situacijoje netinka. Nebijokite dovanoti po švenčių, nes ir vėl sulauksite daugiau dėmesio. Didesnis dėmesys suteikia Jums galimybę kurti gilesnius santykius su gavėju. Taip pat, verslo dovaną įteikdami sausio mėnesį Jūs užmezgate kontaktą su tiksliniu asmeniu jau po didžiosios šventinės karštinės, tad jį išlaikyti turėtų būti lengviau.

Teikite verslo dovanas Gruodžio viduryje

Nespėjusiems pasiruošti arba neišdrįsusiems bandyti prieš tai minėtų būdų, štai keletas patarimų, kurie padės pasiekti maksimalią naudą dovanojant verslo dovanas gruodžio viduryje:

·     Pasirūpinkite, kad dovanos pakuotė būtų išskirtinė ir atkreiptų į save dėmesį.

·     Iš anksto apgalvokite dovanos įteikimo kalbą. Tinkamai atskleiskite dovanos turinį.

·     Jei dovanojate asmeniui, pasistenkite įteikti dovaną tada, kai įteikimui turėsite daugiau nei 2 minutes jo/jos laiko.

·     Jei dovanojate kolektyvui, dovanokite anksti ryte/vakare, suderinkite atvykimo laiką ir leiskite suprasti, kad vizitui ruošėtės, nes jis jums labai svarbus.

 1 Comment

Post A Comment