fbpx
 

PATARIMAI. Kaip Tinkamai Įteikti Verslo Dovaną?

Kaip tinkamai įteikti verslo dovaną? - multidora

PATARIMAI. Kaip Tinkamai Įteikti Verslo Dovaną?

Prieš gerą mėnesį rašėme apie tai, kada reikėtų įteikti dovanas (straipsnį galite skaityti čia). Kai apsisprendžiate dėl dovanos įteikimo laiko, pravartu apgalvoti ir dar keletą faktorių, galinčių padidinti jūsų dovanos vertę. Štai keletas papildomų patarimų:

1)   Apgalvokite tai, ką norite pasakyti prieš sakydami.

Tikrai nemaža dalis dovanos sėkmės priklauso ne tik nuo ką dovanojate, tačiau ir nuo to kokią situaciją sukuriate dovanodami pačią dovaną. Tinkamai apgalvoję ir pasiruošę sveikinimo kalbą prieš susitikimą, susitikimo metu jausitės lengviau ir užtikrinčiau. Aišku, gavėjo įspūdis bus visai kitas, nes pats įteikimo procesas bus sklandus.

2)   Sukurkite šventę ne tik dovana, tačiau ir aplinka.

Dar viena dedamoji dalis į šiandienos puzlę – aplinka. Viena, kai dovaną teikiate tiesiog atvykę pas klientą/partnerį į biurą ir visai kas kita, kai dovaną įteikiate pasikvietę kur atokiau nuo įprastos gavėjo aplinkos. Nesijaudinkite, nesiūlau kiekvieno gavėjo vestis prabangios vakarienės. Įspūdžiui pagerinti užteks pakviesti gavėją išgerti kavos.

3)   Nepamirškite padėkos laiško (rašyto ranka) ar mail po susitikimo.

Pabaigai, kaip ir po kiekvieno susitikimo – nepamirškite Follow – up‘o arba tiesiog padėkos žinutės. Tačiau ir čia skirkite kiek daugiau dėmesio nei įprastai. Rašykite nuoširdžiai ir nebijokite išsiplėsti. Juk tai ne darbinis – ataskaitinis laiškas, o tiesiog nuoširdus padėkojimas už tai, ką iki šiol nuveikėte kartu.

 No Comments

Post A Comment