fbpx
 

Straipsniai 2019’iems. Ko tikėtis?

Multidora_straipsniai

Straipsniai 2019’iems. Ko tikėtis?

Praeitais metais pradėję pažadame ir toliau kurti naudinga turinį, kuris ne tik leis geriau pažinti, suprasti įmonių atributikos su Jūsų logotipu bei verslo dovanų naudojimo subtilybes, tačiau ir kai kuriais atvejais teiks tam tikrus pasiūlymus ką, kokiu metu ir kaip daryti. Tačiau šiandienos straipsnis ne apie tai. 2018 metais iš viso parašėme penkioliką straipsnių skirtingoms temoms.

Apie ką rašysime šiemet? Atsakymus pateikiame paprastai ir aiškiai:

  •  Kaip pasirinkti produktus su Jūsų logotipu;
  • Ką daryti, kad pasirinktas produktas neštų didžiausią naudą;
  • Kaip pritraukti dėmesį parodų metu?;
  • Kaip kurti įmonių atributikos bei dovanų kampanijas, kurias galėsite lengvai išmatuoti;

Ir dar daug papildomo turinio tiek video tiek socialinių tinklų įrašų, bei kas savaitinių naujienlaiškių pavidalu tam, kad Jūsų kelias įmonių atributikos bei verslo dovanų pasirinkime taptų kuo lengvesnis ir paprastesnis!

Kaip tai stengsimės užtikrinti?

Šiemet tikimės dar didesnio Jūsų įsitraukimo klausiant Jums aktualių klausimų. Mums rūpi Jūsų nuomonė, mintys bei pageidavimai, tad norėdami išgirsti, perskaityti ar tiesiog pamatyti tam tikro konteksto reikalaujantį produktą ar sprendimą – drąsiai rašykite tiek el. laiškus sales@multidora.lt arba dovanu@dovanu.link, skambinkite +370 5 269 11 25 arba tiesiog užsukite į svečius!No Comments

Post A Comment