fbpx
 

Tampografija – viskas, ką turite žinoti

Tampografija – viskas, ką turite žinoti

Tampografija – produktų ženklinimo technologija kaip pavadinimas žinomas daug kam, tačiau kaip iš tikrųjų viskas veikia? Kur geriausia naudoti tampografiją, o kur geriau rinktis kitą alternatyvą?

Trumpas atsakymas paprastas: Tampografija – tai savotiškas automatizuotas produktų ženklinimas, kuomet dažniausiai silikoninė galvutė yra naudojama dažų paėmimui nuo klišės bei vaizdo uždėjimui ant produkto. Pritaikoma dažniausiai ant ekonominės klasės produktų dėl savo sąlyginai žemos kainos. Rekomenduotina rinktis šią technologiją norint vienspalvio ar dvispalvio logotipo, nes būtent tuomet pasiekiama geriausia kokybė bei mažiausi ženklinimo kaštai.

 

 

Norintiems daugiau informacijos kaip atrodo tampografijos būdu žymėti produktai ir ir kodėl reikėtų rinktis būtent šią technologiją, kviečiame skaityti toliau.
  • Kaip atrodo tampografija žymėti produktai? 

Tampografija dažniausiai naudojama žymint ekonominės klasės produktus norint juos žymėti iki 5 spalvų logotipu. Dažniausiai žymimi produktai yra:

tampografija-pavyzdžiai-multidora

 

  • Pigiausia – reiškia prasta?

Tikrai ne. Kokybiškai atlikta tampografija jūsų norimą žinutę perteiks labai ilgai, tad baimintis šios žymėjimo technologijos tikrai nereikėtų

  • Kada reikėtų rinktis tampografiją?

Atsakymai yra keli. Pradėkime nuo paprastumo. Jei norima pasiekti geriausią kainos/ kokybės santykį bei nėra reikalo turėti daugiaspalvį logotipą – tampografija bei ja žymėtas produktas – jūsų papraščiausias sprendimas. Kita vieta, kur rekomenduojame rinktis tampografiją – renkantis ypatingai ekonomiškus produktus bei norint pasiekti maksimalią auditoriją išdalinant kuo daugiau produktų.

  • Kokios alternatyvos jei ši žymėjimo technologija nepatiko?

 

  • Kada reikėtų rinktis kitą žymėjimo technologiją?

Norint žymėti aukštesnės klasės produktus mes rekomenduotume derinti ir aukštesnius kokybinius standartus teikiančias technologijas: Norint dovanoti metaliniu paviršiumi dengtą produktą žymėkite jį lazerine graviūra, ne tampografija. Taip Jūsų norima perduoti žinutė ar logotipas atrodys solidžiau. Norėdami žymėti produktus, kurie bus daug lankstomi ar dėvimi, rinkitės šilkografiją ar termo transferą, nes šios žymėjimo technologijos yra pritaikytos būtent tokiam naudojimui. Na ir norėdami ženklinti produktus aplink (gertuves, tušinukus ar puodukus) rinkitės šilkografiją ar kai kuriais atvejais dekolę tam, kad pasiektumėte geriausių įmanomų rezultatų.

 

No Comments

Post A Comment