fbpx
 

Tušinukai Su Logotipu: Kaip Tinkamai Pasirinkti ir Paženklinti?

Tušinukai Su Logotipu: Kaip Tinkamai Pasirinkti ir Paženklinti?

1-3 kilometrai. Tušinuku su logotipu. Daug ar mažai? Kaip ir visuomet, tai priklauso nuo konteksto, tačiau iš tiesų, 2 kilometrai simbolizuoja ne ką kito, o tradicinio tušinuko vidutinį rašymo ilgį. Tai, be abejonės apspręs, kiek ilgai bus naudojamas būtent Jūsų dovanotas ar išdalintas tušinukas ar rašiklis. Tad kaip tinkamai pasirinkti tušinuką, kad jis ne tik ilgai rašytų, tačiau ir būtų naudojamas?

Atsakymai galimi trys:

 • Jūsų tušinukai su logotipu turi rašyti maloniausiai;
 • Tušinukas turi būti ypatingai patogus;
 • Jūsų tušinukas turi kelias funkcijas, kurios praverčia jūsų gavėjui skirtingose situacijose.
Norintiems daugiau informacijos kaip ir kodėl reikėtų skirti daugiau dėmesio renkantis tušinuką štai keli patarimai į ką vertėtų atkreipti dėmesį:
 • Koks jūsų tikslas? 

Vidiniai mokymai, konferencija, paroda, kasdienis naudojimas ar kita proga? Natūralu, kiekvienai jai reikėtų turėti skirtingus produktus. Tai, kas tinka masiniam dalinimui, nebūtinai tiks vidiniam kolektyvui. Tad kaip ir visuomet, apsibrėžkite, ką norite pasiekti su tušinuku ir nuo pradėkite paieškas.

 • Ką daryti su logotipavimu?

Tušinukas, tai būtų platikinis, metalinis, bambukinis ar iš kitos medžiagos pagamintas produktas atveria ypatingai plačias logotipavimo galimybes. Tampografija, uv spauda, graviravimas – tai tik keletas iš galimybių, kuriomis pasinaudoję galite susikurti unikalų, siejamą tik su Jūsų įmone produktą.

 • Biudžetas. Vienetui ar bendram kiekiui?

Panašiai kaip ir su marškinėliais ar puodeliais, apsibrėžus biudžetą, tinkamą tušinuką išsirinkti gali praktiškai visi. Tačiau renktantis tušinukus su logotipu nesistenkite vienu modeliu aprėpti visų progų. Konferencijoms ar parodoms vienas produktas gali būti apjungiamas dėl savo plataus paskleidimo paskirties, tačiau renkantis produktą skirtą naudojimui viduje siūlytume atkreipti dėmesį ne tik į išorinę produkto išvaizdą, tačiau ir į rašymo tam, kad kolegos ar partneriai noriai imtų būtent jūsų tušinuką. Tad ką reikėtų daryti su biudžetu? Tušinukai su logotipu – tikrai ta vieta, kurioje galite rinktis tiek vieneto kainą, tiek ir nusistatę bendrą biudžetą norimą skirti būtent šiam produktui. Trumpai – jei tikslas turėti bei dalinti kuo daugiau, tuomet rinkitės bendro biudžeto bei ekonominės klasės tušinukus.

Tušinukų su logotipu tipai:
 • Ekonominės klasės tušinukai 

Tušinukas-su-logotipu-multidora

Kaip bebūtų keista, į šią klasę priskiriami tušinukai gaminami tiek iš plastiko, tiek ir iš metalo. Renkantis ekonominės klasės tušinuką rekomenduojame atkreipti dėmesį į logotipavimo galimybes bei ženklinti nestandartiškai. Vienas iš papraščiausių, tačiau tikrai nepraščiausių – ženklinti tušinuką įmonės darbuotojo rekvizitais. Vardu, pavarde, bei kontaktiniu telefonu. Taip vizitinė tampa žymiai praktiškesnė ir dažniau matoma nei paprastai.

 • Vidutinės klasės tušinukai 

Tušinukas-su-usb-ir-logotipu-multidora

Šioje kategorijoje atsiduria kiek egzotiškesnės medžiagos: bambukas, sąlygiai aukštos kokybės metalas, perdirbtos medžiagos. Taip pat, vidutinės klasės tušinukai neretai turi ne vieną tiesioginę rašymo funkciją, tačiau ir daugiau naudingų funkcijų: tiek lietimui jautrią pagalvėlę, telefono stovą ar kita. Ši kategorija be abejo, sutelkia dėmesį ne tik į apipavidalinimą, tačiau ir į pačio produkto kokybę. Tam, kad išgautumėte maksimalią naudą iš tušinuko atminkite vieną faktą: tušinukas per savo darbo laiką dažnai pakeičia savininką apie 7 kartus. Tad galvokite ne tik apie tai kaip produktas atrodys dalinamas čia ir dabar, tačiau ir to septintojo žmogaus rankose. Be abejonės, norint, kad jūsų žinutė išliktų maksimaliai geros vizualinės išvaizdos bei perduotų norimą žinutę, rekomenduojame graviravimą. Tačiau neatmeskite ir kitų logotipavimo būdų, nes kartais jie atsilaiko beveik taip pat gerai.

 • Aukštos klasės tušinukai bei rašikliai 

aukštos-klasės-tušinukas-su-logotipu-multidora

Tušinukai su logotipu, aukšta klasė bei VIP klientai. Šioje srityje tušinukas ar rašiklis tikrai gali būti dovanojamas, ne tik dalinamas. Tačiau ką daryti, kad jis nebūtų dar viena dovana, kuri dulkėtų stalčiuje? 1. Ženklinti ypatingai subtiliai. Minimalistinė graviūra ant produkto ar dėžutės įmautės tam puikiai tiks. 2. Personalizacija – Jūsų geriausia draugė. Asmeninis ryšys šioje vietoje yra kertinis, tad nebijokite ženklinti produkto gavėjo inicialais. 3. Dovanoti per sukurtas progas, ne tuomet, kai gavėjas gauna krūvą dovanų iš aplinkos.

Kaip dėl ženklinimo technologijos?

Štai populiariausios tušinukų ženklinimo technologijos:

Kada reikėtų rinktis tampografiją ant puodelių?
 • Ženklinant ekonominės klasės tušinukus
 • Siekiant ilgaamžiškumo;
 • Norint gauti maksimalų produktų kiekį suplanuotam biudžetui.
Kada reikėtų rinktis šilkografiją ant puodelių?
 • Norint daryti spaudą aplink tušinuką;
Kada reikėtų rinktis lazerinę graviūrą ant tušinuko?
 • Norint kurti kokybišką produktą;
 • Siekiant ilgaamžiškumo;
 • Norint solidumo.

 

 

 

No Comments

Post A Comment