fbpx
 

Valgomos Dovanos Ar Daiktai Su Jūsų Įmonės Logotipu Kalėdoms?

kalėdos-su-logotipu-multidora

Valgomos Dovanos Ar Daiktai Su Jūsų Įmonės Logotipu Kalėdoms?

Artinantis Kalėdų šventei daugumai įmonių kyla tas pats klausimas: ką gi dovanoti šiemet? Tuomet svarstoma dėl valgomų/nevalgomų dovanų ir be abejonės, pačių variantų pasirinkimo. Jei dar neapsisprendėte ką šiemet dovanosite valgomas dovanas ar visgi teiksite produktus su Jūsų įmonės logotipu, štai kelios mintys, kurios turėtų palengvinti šį sprendimą.

1)   Apsispręskite. Norite ilgaamžiškumo ar tik momentinio įspūdžio.

Valgomų dovanų privalumas – dalijimasis su kolegomis ar artimaisiais yra puikus, tačiau, kad ir kokia gera valgoma dovana bebūtų, ją suvartojus, prisiminimas apie jos egzistavimą geriausiu atveju išliks tol, kol pasibaigs šventinis periodas. Dovanojant reikalingą kas dieną panaudojamą produktą su įmonės logotipu Jūs užtikrinate ne tik momentinį dovanos prisiminimą, primenate apie save gavėjui nuolat, kol pats produktas bus naudojamas. Tad, atsakius į pirmą klausimą, galite judėti toliau.

2)   Išsikelkite tikslus, kuriuos norite pasiekti dovanodami.

Kaip ir visiems kitiems marketinginiams veiksmams, verslo bei kalėdinėms dovanoms reikėtų išsikelti tikslus, kurių sieksite kurdami dovanos koncepciją. Štai galimų tikslų paruoštukas:

·     Susitikimas su klientu/partneriu bei metų rezultatų aptarimas. Padėka už sėkmingą bendradarbiavimą.

·      Lojalumo skatinimas (atsidėkojimas už kliento/partnerio pasitikėjimą)

·      Darbuotojų įvertinimo ir skatino dovanos.

3)   Išsikėlę tikslus rinkitės tai, kas lengviausiai padės jų pasiekti.

Išsikėlę tikslus štai, kaip galime jų pasiekti:

·     Valgomos dovanos ir daikto-priedo kombinacija. Paprasčiausias to pavyzdys – fondue rinkinys su šokolado tabletėmis bei vaisiais ar zefyriukais. Valgomi produktai švenčių metu bus suvartoti, tačiau fondue liks, o jo papildymas taps puikiu pretekstu naujam susitikimui.

fondiu-su-logotipu-multidora

·    Renkantis lojalumo skatinimo dovanas, svarbu nepamiršti, kad lojalumo stiprinimas- ilgas procesas, Tad, rekomenduotina atkreipti dėmesį į gavėjo pomėgius, rinktis produktus naudingus ir praktiškus, dažnai naudotinus. Pavyzdys – termosinė gertuvė su ausinėmis, užrašinė su integruota išorine baterija ar panašiai.

·      Darbuotojų skatinimui kuo puikiausiai tiks funcionalūs, praktiški ir buityje naudingi daiktai. Valgomos dovanos yra tikrai nebloga idėja, tačiau norint ilgalaikio poveikio, rinkitės produktus, kurie bus naudojami ir ateityje. Pavyzdys – kurpinės su įmonės logotipu, išorinės baterijos, puikios kokybės termopuodeliai ir t.t.

Kuprinė-su-garsiakalbiu-ir-logotipu-multidora

 No Comments

Post A Comment