Verslo Dovanų Idėjos, Kurias Dovanoti Partneriams, Kolegoms Bei Klientams 2018

Verslo Dovanų Idėjos, Kurias Dovanoti Partneriams, Kolegoms Bei Klientams 2018

Verslo dovanų idėjos tiems, kurie dar neišsirinko verslo dovanų, juk Kalėdinė eglutė jau įžiebta. Tad šiandien žymime tą dieną, kai liko lygiai trys savaitės per kurias galite pasveikinti savo darbuotojus, klientus bei partnerius su artėjančioms šventėmis. Pateikiame 3 dovanas, kurias dar spėsime pagaminti tam, kad turėtumėte, ką padovanoti artėjančių švenčių proga.

1)   Sveikatos užtaisas

vaisių kokteilių plakiklis su logotipu - multidora

Gardus apelsinų, bananų, obuolių bei morkų kokteilis ryte tik atėjus dirbti kartu pastebint Jūsų įmonės logotipą? Tai galite padaryti dovanodami vaisių plakiklį kartu su daug vaisių tam, kad pasiektumėte maksimalų efektą. Dovanodami tokią verslo dovaną drąsiai linkėsite sveikatos bei stiprybės ir tikrai nesijaudinsite, kad po švenčių dovana bus padėta į sandėliuką ir užmiršta.

Logotipavimas? Tampografija ant apatinės dallies arba dangtelio – vietos puikai parodančios Jūsų įmonės ženklą.

2)   5 minutės draugiškam žaidimui?

skraidantis kamuolys su logotipu multidora

Dovana kolektyvui – vienas labiausiai apsunkinančių darbų galvojantiems, ką gi reiktų pasirinkti. Vienas būdas – dovanoti valgomas dovanas, kitas – dovanoti štai tokį “skraidantį” kamuolį, kuris leis trumpam atsipūsti darbo metu bei tuo pačiu taps puikiu laiko praleidimo kaltininku. Logotipas ant jo viršaus taps puikia vieta priminti apie save, o kvietimas žaidimui ne tik puikia galimybe atsipūsti nuo darbų, tačiau ir pagrindu susitikti ateityje.

3)   Pramiegančiųjų atsikėlimo problemos sprendėjas.

Išorinė baterija su laikrodžiu ir logotipu multidora

Kas? Ši išorinė 8000 mAh baterija, kuri ne tik tiks pakrauti Jūsų gavėjų mobiliuosius prietaisus (Išorinių baterjių pasirinkimo gidą rasite čia), tačiau ir tarnaus kaip skaitmeninis laikrodis, kurio nugarėlėje esantis logotipas dėl galimo ypač didelio ženklinimo paviršiaus dažnai bus matomas ne tik Jūsų tiesioginiams gavėjams, tačiau ir tiems, kurie užsuks pasisvečiuoti pas Jūsų gavėją.

 



No Comments

Post A Comment