fbpx
 

Išorinių baterijų su logotipais naujienos 2019

išorinių-baterijų-su-logotipu-naujienos-multidora

Išorinių baterijų su logotipais naujienos 2019

Niekam nepaslaptis, kad išorinė baterija, pasirodžiusi dar praeitame dešimtmetyje, šiandien yra įsitvirtinusi įmonių atributikos bei verslo dovanų rinkoje.

Baterijos populiarumą lemia tiek šio produkto naudingumas ,  tiek didelė erdvė skirta apipavidalinimui, leidžianti aiškiai ir lengvai eksponuoti norimą žinutę, tiek universalumas. Vos pakeitęs laidą, gavėjas gali bateriją naudoti praktiškai su bet kuriuo elektronikos prietaisu. O ką jau bekalbėti apie ypatingai platų kainų, formų, spalvų ,medžiagų ir funkcijų pasirinkimą. Todėl šiandien dalinamės keliomis naujienomis, pasirodžiusiomis išorinių baterijų, naudojamų įmonių atributikos bei verslo dovanų segmente.

Didelės talpos, tačiau kompaktiškos išorinės baterijos su logotipu

10 000, 20.000 mAh talpos išorinės baterijos su logotipu jau greičiausiai nustebins ne visus, tačiau jos ir toliau dominuoja kaip vienos naudingiausių dovanų verslo dovanų ir atributikos pasaulyje. Dėl savo pritaikomumo bei plataus pasirinkimo, tinkamą išorinę bateriją išsirinks tiek smulkus verslas norintis padovanoti naudingą dovaną savo darbuotojams ar partneriams, tiek ir stambus verslas, ieškantis naudingo, praktiško, aukščiausios kokybės produkto. Visgi technologine prasme viskas žengia pirmyn ir kuomet ankščiau 10 000 talpos išorinę bateriją galėdavome rasti tik ±15 centimetrų dydžio, dabar tą pačią talpą galima sutalpinti ir kompaktiškame 9 x 5,9 x 2,2 cm dydyje (tikslus pavyzdys apačioje). Tai ne tik supaprastina jų naudojimą, tačiau ir leidžia pasiimti baterijas dažniau su savimi tam, kad telefonas niekuomet nepristigtų energijos.
Išorinė-baterija-su-logotipu-multidora

Ekologiją skatinančios išorinės baterijos tampa ne tik “įdomios”, tačiau ir praktiškos

Ekologiškos išorinės baterijos šiemet taip pat tobulėjo ir vis dar tobulėja. Pasirinkimas plečiasi nuo mažos talpos (1000 mAh) iki 5 ar 10 tūkstančių, leidžiančių įkrauti mobilųjį įrenginį 2-3 kartus. Tiesa, populiariausių mobiliųjų įrenginių baterijų talpas rasite čia: (https://multidora.lt/isoriniu-bateriju-gidas/) Jeigu ankščiau, saulės energiją naudojančios baterijos  buvo geidžiamos tik dėl savo išskirtinumo, nekreipiant dėmesio į ne patį geriausią veikimą,  dabar jos drąsiai gali žengti koja kojon su tradicinėmis, baterijomis , nes nenusileidžia nei savo kokybe, nei talpa, nei mobilaus įrenginio pakrovimo greičiu.

išorinė-baterija-su-saulės-energijos-elementu-ir-logotipu-multidora

Vidutinės talpos išorinės baterijos su logotipu siekia užkariauti rinką savo funkcionalumu

Vidutinės talpos, tačiau su papildomomis funkcijomis išorinės baterijos su logotipu šiais metais taip pat nesnaudė. Nuo baterijų su bevielio pakrovimo funkcija iki „kišeninių“ 5000 mAh talpos baterijų su logotipu bei integruotais visais populiariausiais antgaliais tam, kad būtų kuo lengviau pritaikomos ir patrauklios dovanojimui.

 

Kaip visuomet, Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti! Skambinkite +370 5 269 11 25 arba rašykite sales@multidora.lt

išorinė-baterija-su-integruotais-laidais-ir-logotipu-multidora2Aliuminė-išorinė-baterija-5000mAh-su-logotipu4

 

 

 

No Comments

Post A Comment